Testy, dotazníky, procvičování. Už 14 let bez přestávky.

Novinky

17. 3. 2020
Na portále Proškoly.cz pomáháme všem školám s domácím vzděláváním žáků. Nyní můžete využít jedinečnou možnost vzdělávat své žáky s on-line či tištěnými materiály po dobu dvou měsíců zcela bezplatně.
Připravili jsme pro Vás Metodiku domácího vzdělávání žáků (stručný průvodce tištěnými i on-line materiály a návody, jak je využít ve vzdáleném vzdělávání žáků) a Zrychlené pozvání žáků na portál Proškoly.cz (způsob rychlého pozvání žáků k vytvoření účtu a přístupových údajů pro vstup na portál Proškoly.cz).
4. 3. 2020
Na portále Proškoly.cz jsme dokončili a spustili novou oblast Fake news – Politické minimum, kterou rozšiřujeme nabídku testů a pracovních listů v novém projektu Fake news.
9. 9. 2019
Právě jsme na portále Proškoly.cz spustili novou oblast Fake news. Naleznete v ní soubor on-line testů a pracovních listů, který vás i vaše žáky provede světem dezinformací a faktů.
29. 5. 2019
Dnes jsme provedli aktualizaci 2 oblastí: Plošné testy nanečisto a Čtenářská gramotnost. Rozšířili jsme tím možnost práce s testy tak, aby měly lepší možnosti využití ve výuce. Testy v těchto oblast můžete využít v on- line podobě a nově si každý z nich můžete vytisknout.
20. 3. 2019
Právě jsme spustili další nové testy, kterými rozšiřujeme nabídku materiálů na portálu Proškoly.cz. Doplnili jsme nové texty s úkoly v oblasti Čtenářské gramotnosti pro 1. i 2. stupeň ZŠ a několik sad matematických testů – Převody jednotek, Obvod a obsah čtverce a obdélníka (výpočty) a Základní matematické operace. Všechny nové testy jsme pro lepší orientaci označili ikonou Novinka roku 2019.
23. 11. 2018
V listopadu jsme nově rozdělili Formuláře do oblastí: Žádosti, Souhlasy, Zápisní listy a IVP a také doplnili 6 nových formulářů. Jedná se o žádosti, které mohou využít zejména střední školy.
15. 11. 2018
Na stránkách portálu Proškoly.cz jsme vytvořili novou informační oblast Produkt, kde najdete nové seznamovací video, které Vás provede v průběhu čtyř minut celým portálem. Kromě seznamovacího videa je zde kompletní souhrn našich služeb, jenž získáte zakoupením licence, a historie vývoje portálu od jeho počátku do současnosti.
7. 11. 2018
V průběhu září a října 2018 jsme výrazně zaktualizovali a vylepšili oblast Matematika. Pro větší přehlednost jsou všechny doplněné testy nově označeny žlutou ikonou Aktualizováno.
27. 8. 2018
Spustili jsme po prázdninové pauze portál pro školní rok 2018/2019.

Kromě aktualizovaných a nových formulářů jsme pro Vás připravili 2 zcela nové oblasti – Specifické poruchy učení (testy) a Specifické poruchy učení (pracovní listy). Novinkou v první uvedené oblasti je možnost, pokud žák v testu chybuje, zobrazit svou i správnou odpověď, čímž získá zpětnou vazbu.